Виготовлено в Польщі
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Бойлери непрямого нагріву

Сортування:
за популярністю від дешевих до дорогих від дорогих до дешевих за назвою
Відображення:

 Бойлер непрямого нагріву - це водонагрівальна ємність, яка використовує тепло опалювальної системи. Його конструкція не передбачає наявність власного джерела тепла. В якості зовнішнього джерела тепла виступають опалювальний котел або центральне опалення.

 Призначення бойлера непрямого нагріву:

 Водонагрівач непрямого типу одночасно забезпечує достатнім потоком води стабільної температури відразу кілька точок водозабору. Пристрій необхідно при частих перебоях в подачі гарячої води або зниженому напорі.

 Бойлери непрямого нагріву, комбіновані в тому числі, встановлюють в квартирах і приватних будинках, готелях, спортивних комплексах, на промислових підприємствах.

 Переваги бойлера непрямого нагріву:

 • Висока продуктивність.

 • Відсутність додаткового навантаження на електропроводку.
 • Економія коштів. Конструкції для нагріву не потрібні електрика або газ: вона використовує ресурси опалювальної системи.
 • Подача гарячої води відразу по декількох напрямках (наприклад, в кран на кухню і в душ одночасно, з однаковими температурою і напором).
 • Відсутність контакту внутрішньої поверхні водонагрівача і теплоносія з проточною водою. Це забезпечує довговічність і безпеку експлуатації агрегату.

 Фахівці рекомендують купувати опалювальну систему і котел непрямого нагріву у одного виробника. Це полегшить монтаж обладнання та зробить його роботу більш продуктивною.

 Принцип роботи бойлера непрямого нагріву:

 Бойлер непрямого нагріву - це утеплений бак-водонагрівач, всередині якого встановлено теплообмінник. Деякі моделі оснащуються ТЕНом - трубчастим нагрівальним елементом, який гріє воду за допомогою електрики. Його використовують влітку, коли центральне опалення відключають.

 Схема роботи пристрою:
 • водонагрівач підключають до системи опалення;

 • в теплообмінник бака з джерела тепла надходить гарячий теплоносій;
 • вода всередині ємності нагрівається і надходить в точки водорозбору.
  При виборі бойлера непрямого нагріву звертають увагу на параметри:
 • Потужність - безпосередньо залежить від літражу бака. Для нагрівача об'ємом 80-100 л потужність повинна становити не менше 16 кВт, на 120-140 л як мінімум 23 кВт.

 • Об`єм. Літраж нагрівача залежить від кількості споживачів води і точок споживання. Наприклад, для сім'ї з 3-4 чоловік, що користуються душем і кранами гарячої води на кухні та у ванній, показник складе 140 л.

 • Тип монтажу. Котел непрямого нагріву буває підлоговим і настінним. До першого типу відносять конструкції великого літражу, які працюють від опалювального котла (електричного, газового, твердопаливного). Настінний водонагрівач можна закріпити на стіні. Модель має більш компактні розміри, а також обмежений літраж.

Вгору
,