Виготовлено в Польщі
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Колектори для теплої підлоги

Сортування:
за популярністю від дешевих до дорогих від дорогих до дешевих за назвою
Відображення:

 Колектори для теплої підлоги

 Для чого необхідний колектор для теплої підлоги

 Колектори для теплої підлоги - незамінні елементи системи підлогового опалення. Їх використовують для розподілу і підключення контурів опалювальної системи.

 Типи колекторів

  • Розподільні або гребінки. Призначені для розподілу теплоносія між різними контурами системи підлогового або радіаторного опалення. Мають балансувальні і термостатичні клапани. Підходять для установки в житлових, промислових і комерційних приміщеннях.

  • З витратомірами. Оснащені витратоміром (ротаметром) і термостатичними клапанами. Дозволяє: контролювати швидкість потоку теплоносія в контурі, підключати автоматичне обладнання до системи опалення; регулювати роботу системи вручну.
  • З змішувальним вузлом. Призначений для підключення контурів до котла з температурою нагріву від 55 °C. Дозволяє знижувати температуру за допомогою змішування зі зворотним теплоносієм. Зустрічаються варіанти у вигляді окремого колектора і вузла підмішування. Оптимально вибирати змішувальний вузол в одному тілі (моноблок) з розподільним колектором з балансувальними і термостатичними клапанами.
  • Інтегровані. Являють собою розподільні пристрої зі змішувальним вузлом. Виконуються з високоякісної нержавіючої сталі. Їх використовують для установки в системі опалення для приміщень площею до 200 метрів квадратних.
  • Магістральні. Пристрої мають тільки саме тіло і гайки для підключення труб. Використовуються для розподілу між колекторними групами. Їх вибирають для установки в котельні для розподілу теплоносія від котла (джерела) до колекторів для теплої підлоги, радіаторів, бойлерів та ін. На ньому встановлюють запірні і балансувальні клапани для оптимізації витрат теплоносія до кожного контуру або пристрою.
  • Водопостачання. Такі мають запірні клапани і служать для водопостачання. Їх виготовляють з вилужених сплавів. Це допоможе уникнути потрапляння в воду солей металів. Мають з'єднання, при яких не використовують герметики.

 Гребінку та інші елементи комунікації розподільного вузла встановлюють після розрахунку і складання проекту. Це дозволяє розмістити їх так, щоб вони були доступні для управління і забезпечували необхідну витрату води або незамерзаючого теплоносія.

 Вузли розподілу монтують в колекторні шафи. Це дозволяє приховати елементи опалення, забезпечити безпечний і швидкий доступ до нього в разі потреби.

 Навіщо потрібні колекторні групи для теплої підлоги з витратомірами

 Колекторні групи з витратомірами для теплої підлоги призначені для розподілу теплоносія по петлях (контурах) водяної теплої підлоги, або будь-яких інших опалювальних приладів (радіаторів опалення, конвекторів (вбудованих в підлогу) або будь-яких інших споживачів тепла.)

 Основна мета - на витратомірах бачити швидкість протоку літрів в хвилину в кожному контурі, так як найчастіше необхідно подати різну кількість тепла.

 Як би нам не хотілося, але петлі теплої підлоги виходять різної довжини - є петлі короткі і є петлі довші. Вода потече по шляху найменшого опору - в короткі петлі з найменшим гідравлічним опором, а довгі петлі вона проігнорує. Звідси виникає нерівномірне прогрівання підлоги і скарги, що на теплу підлогу витратили гроші і час, а вона не працює. А вся справа в незбалансованості петель між собою. Регулятор потоку дозволяє звузити умовний прохід для короткої петлі і додати їй гідравлічний опір. Для довгих петель прохід збільшується. Тим самим теплоносій більш рівномірно розподіляється по всіх петлях теплої підлоги. Витратоміри у різних виробників бувають різної конструкції, але принцип дії і функціональне призначення у всіх абсолютно однаково. Це гідравлічне балансування петель теплої підлоги між собою і рівномірний розподіл теплоносія по петлях. Виходячи з цього, випливає висновок, що для теплої підлоги необхідно використовувати колектор саме з витратомірами. Колектори без витратомірів можна використовувати для радіаторних систем опалення з променевої розводкою.

 Купуй колектори для теплої підлоги в інтернет-магазині 365STORE.
Вгору
,