Виготовлено в Польщі
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Триходові клапани і комплектуючі

Сортування:
за популярністю від дешевих до дорогих від дорогих до дешевих за назвою
Відображення:

 Змішувальні клапани - сантехнічна арматура, що забезпечує певну ступінь нагріву рідини змішуванням потоків з різною температурою. Результуючу температуру регулюють зміною співвідношення потоків.

 Існують три- і чотирьохходові змішувальні клапани. Перші дозволяють знизити температуру теплоносія, другі - отримати роздільні регульовані контури (приклад застосування - захист опалювального котла від низькотемпературної корозії). У ряді схем триходові клапани працюють на поділ потоків.

 В процесі роботи управління змішувальним клапаном по температурі здійснюється приводом, він буває декількох типів:

  • Термостатичний привід натискає на шток за рахунок розширення розміщеного в ньому рідкого середовища, чутливого до зміни температури. Зазвичай побутові триходові термостатичні змішувальні клапани невеликих діаметрів спочатку забезпечені таким типом приводу, його можна легко знімати для установки іншого виробу.
  • Замість штатного приводу змішувальним клапаном може управляти термостатична головка, що має власний чутливий елемент, що реагує на температуру навколишнього повітря або для регулювання по температурі води термоголовка повинна бути забезпечена виносним датчиком температури, який необхідно розмістити в трубопроводі з теплоносієм. Таке регулювання є більш точним.
  • Впливати на шток може і електропривід, керований контролером (кімнатний термостат, накладний термостат і ін.). Електричні датчики, звані перетворювачами температури, безперервно вимірюють параметри теплоносія і сигналізують про їх перевищенні контролер, від якого залежить робота змішувального клапана з електроприводом. Найпоширеніший і найбільш точний спосіб регулювання.
  • Спрощений різновид попереднього типу виробів - триходовий змішувальний клапан з сервоприводом. Різниця полягає в відсутності контролера, привід управляє клапаном безпосередньо, отримуючи сигнали від датчика температури. Найчастіше застосовується в комплекті з триходовими кранами, мають кульовий або секторний розподільний елемент.

 Триходовий клапан нормалізує роботу котла, виконує контроль температури всередині конструкцій "теплої підлоги" або в точці водозабору, а також розподіляє потік води в системі опалення. Потрібно сказати, що подача води із заданою температурою в радіатори на даний момент - один з найбільш вдалих методів економії. Виконуються триходові клапани з різних матеріалів: бронзи, нержавіючої сталі, чавуну.

Вгору
,