Виготовлено в Польщі
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Радіатори сталеві

Сортування:
за популярністю від дешевих до дорогих від дорогих до дешевих за назвою
Відображення:

 Зателефонувавши до нас, ми запропонуємо Вам хорошу знижку на будь-який товар з нашого сайту!

 Сталеві радіатори - це поєднання ефективності, економії, а також міцності. Вони випускаються в різних розмірах, тому підійдуть як невеличкій кімнатці, так і просторому приміщенню. Крім того, виробники цих приладів прагнуть зробити їх естетично привабливими, тому така батарея прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр.

 Головною особливістю даного виду приладів є його конструкція. Вона являє собою батарею, що складається з однієї або декількох панелей, конвекторів, а також додаткових захисних елементів, що закривають верхню частину від попадання всередину сторонніх предметів. У свою чергу, кожна панель це два листа сталі, мають жолобки, які в наслідку служать каналами для теплоносія. Такі листи з'єднуються, утворюючи одну панель. Для забезпечення більшої продуктивності, багато виробників обшивають таку деталь додатковим гофрованим листом з більш тонкої сталі. Це забезпечує додаткову тепловіддачу і більш інтенсивний обігрів приміщення.

 Панельні радіатори відрізняються рядом особливостей, які забезпечує не тільки конструкція виробу, але і характеристики металу, а також інші параметри:

 • Радіатори даного типу мають досить низьку інерційність при високих показниках тепловіддачі.
 • Велика площа батареї насправді вимагає маленького обсягу теплоносія, за рахунок чого економляться енергоресурси, продовжується термін експлуатації опалювального обладнання, а також забезпечується високий рівень тепла при невеликих фінансових витратах.
 • Екологічні та нешкідливі панелі відмінно підходять для експлуатації в будь-яких приміщеннях. Завдяки своїм властивостям, вони успішно монтуються в установах з підвищеними вимогами до гігієни, наприклад лікарнях, школах, дитячих садки, санаторіях.
 • Панельні вироби мають невисоку вартість в порівнянні з трубчастими, але при цьому їх продуктивність не поступається радіаторів з інших матеріалів.

 Більшість радіаторів мають додаткові особливості, обумовлені нюансами моделі, комплектацією і технологіями, застосовуваними виробником.

 Як і будь-яка продукція, батареї зі сталі мають свої позитивні сторони. Вони обумовлені різними нюансами, умовами придбання, експлуатації та обслуговування. Тому, перш ніж зупинити свій вибір на даному типі пристроїв, необхідно ознайомитися з усіма його якостями.

 Основні переваги сталевих панельних радіаторів:

 • Сучасні технології та стандарти якості, які використовуються виробниками, зробили зі звичного для всіх громіздкого обладнання витончені прилади, здатні швидко обігріти приміщення.
 • Високий ККД сталевих панелей обумовлений характеристиками матеріалу, що використовується у виробництві. Якісна сталь забезпечить максимальні характеристики цього показника.
 • Сучасні радіатори відрізняються низькою ціною. Це обумовлено впровадженням сучасних технологій, оптимізації виробництва, а також скорочення використання сировини, яке не впливає на ККД.
 • Сталь не піддається корозій, і здатна тривалий час протистояти дії води, використовуваної в якості теплоносія. Крім того, більшість виробників додатково обробляє внутрішню поверхню антикорозійним покриттям, що набагато підвищує термін експлуатації приладу.
 • У багатьох компаній є лінійки з підвищеним ступенем гігієнічності. Це плоскі закриті вироби, всередину яких не потрапляє пил. Вони легко миються, чистяться, при цьому не вимагають додаткових зусиль, розбирання або складних приладів.
 • Доступні і недорогі сталеві панельні радіатори опалення, ціни на які досить прийнятні, і може дозволити собі кожен. Вони є одними з найбільш недорогих представників сучасних опалювальних приладів.
 • Зовнішній вигляд сучасного радіатора досить естетичний. Це легка і невелика конструкція, яка чудово впишеться в будь-який інтер'єр.

Крім наявних переваг, у панельних радіаторів є і кілька недоліків, які потрібно обов'язково врахувати при покупці:

 • Для даного типу батарей вкрай небажані спуски системи. Щоб уникнути пошкодження антикорозійного шару, або викликати пошкодження при контакті поверхні з киснем.
 • Більшість моделей важко переносять гідроудари, тому при виборі приладу для багатоповерхового будинку, потрібно звернути увагу на технічні характеристики.
 • Структура батареї з конвектором є причиною руху повітря навколо самого приладу, тому підлогу і інші поверхні необхідно регулярно позбавляти від пилу.

 Всі недоліки даного типу батарей легко можна обійти, якщо правильно дотримуватися умов експлуатації приладу.

 Батареї зі сталі давно завоювали свою популярність завдяки низькій вартості і високій тепловіддачі. Їх все частіше можна зустріти в сучасних будинках, так як останні розробки провідних виробників теплотехніки не перестають дивувати багатьох. Це сучасні прилади, які виправдають всі надії покупців.

Вгору
,