Виготовлено в Польщі
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Радіатори алюмінієві

Сортування:
за популярністю від дешевих до дорогих від дорогих до дешевих за назвою
Відображення:

 Зателефонувавши до нас, ми запропонуємо Вам хорошу знижку на будь-який товар з нашого сайту!
 Алюмінієві радіатори - це технічні пристрої, що використовуються в системах автономного та централізованого опалення. Вони мають високу тепловіддачу, завдяки чому опалюють приміщення в кілька разів швидше за свої аналоги. Радіатори складаються з окремих секцій, їх кількість залежить від розміру приміщення. Вони малогабаритні і легкі, абсолютно безпечні в експлуатації. Вироби виробляються з високоякісного алюмінію, покритого зверху міцною емаллю. Вона виконує функцію антикорозійного покриття і захищає від різних негативних впливів. Ці інноваційні опалювальні прилади мають чудові технічні характеристики, що робить їх надійними і продовжує термін експлуатації. Головною характеристикою будь-якого радіатора є рівень тепловіддачі. Чим він вищий, тим ефективніше пристрій. Алюмінієві радіатори відрізняються високими показниками робочого тиску, яке становить до 16 Атм. Завдяки чому їх можна використовувати в різних системах опалення. Компактні габарити і невелика вага дозволяє легко здійснити монтаж приладів, встановивши їх на будь-який тип стін.

 Такі радіатори представлені різними виробниками. Кожна модель має унікальні технічні властивості. Це економічний варіант якісних приладів для опалення. Вони не вимагають особливого догляду, є екологічно чистими і доступними. Вироби відрізняються сучасним дизайном, який приваблює своїми класичними формами. Завдяки цьому вони будуть виглядати гармонійно в будь-якому стилі інтер'єру. Для зручного користування, при необхідності на радіатор може бути встановлений температурний регулятор. Він призначений для автоматичного контролю температури в приміщенні.

 Кращою альтернативою застарілим чавунних радіаторів опалення є опалювальні прилади з алюмінію. Їх виготовляють з високоякісного матеріалу, тому головною перевагою таких моделей є надійність в експлуатації. За деякими технічними показниками алюмінієві радіатори вигідніше сталевих і чавунних приладів. До переваг алюмінію, що використовується у виробництві опалювального обладнання, слід зарахувати те, що метал має більшу пластичністю в порівнянні з іншими матеріалами. За рахунок цього скорочується кількість виробничих операцій, зменшуються витрати на працю при створенні продукції. Це, в свою чергу, відбивається на вартості радіаторів. У алюмінію спостерігається більш високий показник теплопровідності, тому він віддає тепло набагато швидше, ніж сталь. Невелика вага алюмінієвих приладів робить їх зручними в доставці і установці. Відомо, що монтаж таких радіаторів не супроводжується труднощами і технічними проблемами, які виникають при встановленні масивних чавунних виробів. Завдяки унікальним властивостям алюмінію вдається виготовляти радіатори досить витонченої форми за індивідуальними замовленнями. Така можливість відсутня при покупці сталевих радіаторів, що мають стандартні габарити. Дозволити собі алюмінієві радіатори можуть споживачі з будь-яким рівнем доходу. А якщо врахувати, що за багатьма характеристиками такі конструкції перевершують радіатори з чавуну, можна вважати їх вигідними.

 Експлуатація алюмінієвих радіаторів можлива як в заміських будинках, підключених до приватної котельні, так і в міських квартирах з автономним та централізованим теплопостачанням. При роботі системи опалення всередині радіаторів з алюмінію можуть утворюватися гази, які слід своєчасно видаляти за допомогою клапана. Теплоносій в системі повинен бути максимально чистим, оскільки алюміній схильний до хімічного руйнування. Сучасні радіатори зсередини захищені полімерним шаром, який запобігає контакт алюмінію з водою і агресивними домішками. Тому, незважаючи на активність металу, прилади з нього виходять довговічними і невибагливими.

Вгору
,