Виготовлено в Польщі
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Групи безпеки

Сортування:
за популярністю від дешевих до дорогих від дорогих до дешевих за назвою
Відображення:

 Купити групу безпеки для опалення необхідно для захисту системи від утворення надлишкового тиску і видалення з неї газів, які можуть виділятися з теплоносія при нагріванні або в процесі підкачки води. Перевіряти на працездатність виріб необхідно всього один раз в рік, що дозволяє уникнути величезної кількості аварійних ситуацій.

 В яких випадках необхідно купити групу безпеки для опалення

 Це один з найважливіших елементів закритої опалювальної системи. Такі обігрівальні комплекси повністю герметичні, тому в разі поломки автоматики в котлі розширюється рідина і вже пару нікуди виходити. Наслідком цього є все зростаючий тиск, в кінцевому рахунку приводить до розриву котла і труб.

 Наявність групи безпеки дає можливість стравити зайвий тиск і видалити гази з системи, які можуть утворити повітряні пробки. При цьому вона дозволяє значно економити гроші, оскільки закрите опалення відрізняється дуже високим ККД і дає можливість застосовувати автоматизоване управління температурою в усьому будинку.

 Для відкритої системи опалення групу безпеки встановлювати потрібно не завжди. Тут через відкритий розширювальний бак на горищі стравляється тиск, і виходить газ. З іншого боку, через нього втрачається тепло, оскільки гаряча вода піднімається вгору, а це найвища точка. Але це можливо при неекономічній трубній системі. При використанні радіаторів може знадобитися монтаж групи безпеки котла, оскільки вони мають більш складний пристрій, де може зібратися кисень.

 Пристрій і комплектація груп безпеки

 Вони складаються з 4 основних елементів, що дозволяють підтримувати стабільність показників і правильно розмістити всі прилади, де кожен з них виконує свої функції.

 Комплектація групи безпеки:

  • загальна підставка (консоль);

  • манометр;
  • запобіжний клапан;
  • автоматичний повітровідвідник.

 Консоль групи безпеки

 Вона виготовляється з різних типів металу (латунь, сталь, бронза) методом лиття, що забезпечує її високу герметичність і стійкість до нагрівання і різких перепадів тиску. Вона може відрізнятися зовнішнім виглядом, але місце підключення повітровідвідника до групи безпеки котла повинно завжди розташовуватися вище всіх інших приладів. Це сприяє потраплянню в нього повітря. Для цього багато виробників роблять на загальній основі півсферичний або трикутний підвід до повітровідвідника.

 Великим плюсом консолі є потреба в одній точці підключення для всіх розміщених на ній приладів. Але існують групи безпеки, які не встановлюються на трубу подачі, а призначені для роботи з розширювальними баками. Вони мають магістральні виходи.

 Запобіжний клапан

 Це головний елемент системи, що скидає в каналізацію або котельне приміщення надлишковий тиск. Він спрацьовує при досягненні певних показників, що часто вказується на його кришці. Може мати як вертикальне, так і горизонтальне положення.

 Манометр групи безпеки

 Установка такого виробу викликана необхідністю візуального контролю. Якщо все відмінно, то він начебто і не потрібен, але при його відсутності можна відстежити перші ознаки неполадок. Розташування манометра має бути таким, щоб циферблат було добре видно вже при вході в котельне приміщення.

 Автоматичний повітровідвідник

 Встановлюється в самій високій точці і призначений для видалення газів. Для початку його роботи необхідно повернути (відкрити) ковпачок. Подальше функціонування відбувається самостійно.

 Де встановлюють групу безпеки котла

 Вони повинні встановлюватися вище котла, але на відстані не більше 100-150 см від нього в місці з максимально низькою температурою. Перед ним не повинно бути встановлено ніякої запірної арматури, фільтрів і інших пристроїв, здатних вплинути на його роботу.

Вгору
,